Ponedjeljak, 21 Kolovoz 2017

P Psi

Rex

REX  je pravi obiteljski pas kojem je najveća sreća druženje s ljudima. Rex je imao tužan život… bio je pas "za van" i za lanac i tako je živio nekoliko godina. Veselio se ljudima kad bi mu prišli, a ostatak vremena mogao je samo sanjariti o toplom krevetu u hladnim, zimskim noćima… njegov je skrbnik smješten u starački dom, a Rex  je izgubio jedini smještaj kojeg je imao. Premješten je na "novi" lanac, bez kućice i tako je danima neutješno plakao.
Rex sad ima bolji privremeni smještaj, krov nad glavom i još uvijek puno nade u srcu da će uskoro početi živjeti životom sretnog psa. Za Rexa je sreća biti s dobrim ljudima, izlaziti u šetnje, igrati se s drugim psima, trčati i maziti se..

Rex  je izrazito dobroćudan i dobro se slaže sa ostalim psima.
 Ima 6 godina i oko 39 kg. Visok je 50 cm i krupnijeg je rasta.

Ako želite ovako veselog prijatelja kojem ni težak život nije oduzeo optimizam, javite nam se na 098 828 2058 ili SMS-om pa ćemo povratno nazvati.

Mon Aug 21 06:39:04 +0000 2017

RT @vmas: We love @Pink's new music video so much! https://t.co/8p3t6S6K4g
Mon Aug 21 06:38:49 +0000 2017

RT @Pink: Beyond floored and so much more than grateful for all this and all the years of fun and love we've shared. Genuine gratitude. ❤️…