Ponedjeljak, 21 Kolovoz 2017

M Mačke

Mila

Maca Mila je šarena pastelna trikolorka što nije često za vidjeti. Stara je oko 5 mjeseci, cijepljena, očišćena od parazita, veterinarski pregledana – zdrava!

Mila je naučena na život u stanu/kući i uredna je u mačjem WC-u.

Mila se voli maziti ali za sada joj je ipak na prvom mjestu jurnjava za svim i svačim i igranje. Dobro se slaže s drugim macama.

Udomljava se u stan ili kuću isključivo daleko od prometne ceste, s obvezom sterilizacije kada bude spolno zrela za oko 2 – 3 mjeseca na što Vam osiguravamo veliki popust kao našem udomitelju.

Za sve detalje slobodno nam se javite na naš mail ili nas kontaktirajte putem naše at Facebook stranice.

Mon Aug 21 06:39:04 +0000 2017

RT @vmas: We love @Pink's new music video so much! https://t.co/8p3t6S6K4g
Mon Aug 21 06:38:49 +0000 2017

RT @Pink: Beyond floored and so much more than grateful for all this and all the years of fun and love we've shared. Genuine gratitude. ❤️…