Petak, 23 Veljača 2018

M Mačke

Daša

Daša  je draga, mazna, maca, koja voli ljude i društvo drugih mačaka, stara 5 mjeseci, uredna, naučena na život u stanu i mačji wc.

Maca su udomljava na Otoku Krku ili okolici.

Veterinarska skrb i kastracija (moguća po povlaštenoj cijeni) su obavezni.

Za sve informacije javiti se u inbox  Udruge Felix  ili mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.">Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Fri Feb 23 08:00:51 +0000 2018

DATA SHOWS PLANT-BASED DIET WOULD SAVE UK $7 BILLION A new study finds that the country could save billions on... https://t.co/xNJPYm83gO
Fri Feb 23 07:53:38 +0000 2018

RT @VegNews: #CleanMeat is doing the global circuit. Next stop: #China. What do you think about #labgrown flesh as a food for the future? >…